Надувний басейн Intex 48674
Фото 3 |
Intex 48674 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 48674
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Basen Intex Dmuchany z Piłeczkami 86 x 25 cm DZI-ZPOZ-INX-0008 | 63 zł |
Intex Basen dmuchany z piłeczkami 86x25 48674NP 46745 | 53 zł |
Intex Dmuchany basen z piłeczkami - 48674 | 72 zł |
Intex, basen dziecięcy, pompowany, okrągły, śr.86cm | 56 zł |
Okrągły dmuchany plac zabaw 86 x 25 cm tęczowy z kulkami Intex | 48 zł |
Додаткові функції і можливості надувного басейну Intex 48674:
- В комплекті 50 кульок
РекомендуємоПорівняти в таблиці →