Basen dmuchany Intex 48674
Zdjęcia 3 |
Intex 48674 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 48674
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Basen Intex Dmuchany z Piłeczkami 86 x 25 cm DZI-ZPOZ-INX-0008 | 63 zł |
Intex Basen dmuchany z piłeczkami 86x25 48674NP 46745 | 53 zł |
Intex Dmuchany basen z piłeczkami - 48674 | 72 zł |
Intex, basen dziecięcy, pompowany, okrągły, śr.86cm | 56 zł |
Okrągły dmuchany plac zabaw 86 x 25 cm tęczowy z kulkami Intex | 48 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości basenu dmuchanego Intex 48674:
- Zawiera 50 piłek
PolecamyPorównaj w tabeli →