Basen dmuchany Intex 57113
Zdjęcia 3 |
Intex 57113 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 57113
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex Brodzik dmuchany jednorożec z daszkiem 57113 Intex | 72 zł |
Intex Brodzik dmuchany, jednorożec, Intex, 127x102x69 cm | 119 zł |
Brodzik dmuchany jednorożec z daszkiem 57113 | 72 zł |
Intex Basen dmuchany dla dzieci UNICORN, INTEX | 88 zł |
Basen dmuchany brodzik wodny basenik jednorożec daszek Intex 57113NP | 91 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →