Basen dmuchany Intex 58426
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Intex 58426 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 58426
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kryształ niebieski basen 58426NP | 44 zł |
Basen ogrodowy dla dzieci, brodzik dmuchany, Intex, 147 x 33 cm | 39 zł |
Basen dmuchany niebieski 147X33 58426NP 54269 | 40 zł |
Intex Basen dmuchany niebieski 147X33 58426NP 54269 | 40 zł |
Basen ogrodowy dla dzieci Intex 58426 | 46 zł |
Basen niebieski Crystal Blue | 66 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →