Basen dmuchany Intex 56475
Intex 56475 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 56475
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Basen ogrodowy, dmuchany, Intex, zestaw, 66229229 cm | 251 zł |
Basen Intex Swim Center Rodzinny 229 x 229 x 66 cm DZI-ZPOZ-INX-0014 | 259 zł |
Basen rodzinny z siedzeniami 3+ 229 x 229 x 66 cm Intex | 199 zł |
Intex Dmuchany basen rodzinny z oparciami, 2,2 x 2,2 m | 297 zł |
Intex Basen dmuchany z siedzeniami, Intex, 229x229x66 cm | 339 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →