Procesor Intel Celeron Skylake G3900 BOX (BX80662G3900)
Intel Celeron Skylake G3900 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Celeron Skylake G3900 BOX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Celeron G3000 G3900 Dual-core (2 Core) 2.80 GHz Processor - Retail P | 279 zł |
Intel Celeron G3900 Dual Core Skylake 2.8GHz LGA1151 Desktop Processor # | 153 zł |
Intel Celeron G3900 2.8 GHz 51W Brand New in Box LGA1151 | 393 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Celeron Skylake
Ceny na Intel Celeron Skylake |
---|---|---|---|---|
Intel Celeron Skylake G3900 BOX | od 153 zł | 3 oferty | ||
Intel Celeron Skylake G3900 OEM | od 160 zł | 2 oferty | ||
Intel Celeron Skylake G3900T BOX | od 2 400 zł | 2 oferty | ||
Intel Celeron Skylake G3920 BOX | od 400 zł | 2 oferty |
Polecamy