Karta pamięci Integral UltimaPro MicroSD Class 10 UHS-I U1 16 GB (INMSDH16G10-90U1)
Integral UltimaPro MicroSDHC Class 10 UHS-I U1 16Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral UltimaPro MicroSD Class 10 UHS-I U1
Ceny na Integral UltimaPro MicroSD Class 10 UHS-I U1 |
---|---|---|---|---|
Integral UltimaPro MicroSD Class 10 UHS-I U1 16 GB | od 44 zł | 1 oferta | ||
Integral UltimaPro MicroSD Class 10 UHS-I U1 32 GB | od 48 zł | 1 oferta | ||
Integral UltimaPro MicroSD Class 10 UHS-I U1 64 GB | od 45 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →