Termometr medyczny INTEC KFT-03
INTEC KFT-03 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INTEC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INTEC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INTEC KFT-03
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intec KFT-03 cyfrowy termometr do pomiaru temperatury ciała z alarmem gorą | 32 zł |
Termometr elektroniczny Intec Kft-03 | 20 zł |
Termometr elektroniczny INTEC KFT-03 | 14 zł |
Termometr elektroniczny do pomiaru temperatury /INTEC/ KFT-03, 1 sztuka | 14 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →