Termometr medyczny INTEC GA-02
Zdjęcia 5 |
INTEC GA-02 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INTEC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INTEC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INTEC GA-02
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termometr bezrtęciowy Intec Ga-02 | 19 zł |
Termometr bezrtęciowy INTEC G02 | 24 zł |
Czytelny termometr bezrtęciowy Intec z powiększającym etui | 20 zł |
Termometr bezrtęciowy Intec GA-02, 1 sztuka | 10 zł |
Termometr bezrtęciowy Intec GA-02 | 19 zł |
Termometr szklany Intec GA-02 z lupą do odczytu temperatury | 14 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →