Termometr medyczny INTEC HM-686
INTEC HM-686 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INTEC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INTEC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INTEC HM-686
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intec HM-686 Termometr Bezdotykowy na Podczerwień z Wyświetlaczem LCD Pomi | 138 zł |
Intec HM-686 AGDM-TER-INTC-006 | 113 zł |
Termometr bezdotykowy na podczerwień Intec HM-686 | 122 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →