Termometr medyczny Medisana TM-750
Medisana TM-750 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Medisana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Medisana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Medisana TM-750
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Medisana TM 750 Connect cyfrowy termometr kliniczny 6w1 termometr douszny | 188 zł |
Termometr MEDISANA TM 750 | 95 zł |
Termometr Wielofunkcyjny TM 750 - Medisana | 95 zł |
Termometr MEDISANA TM 750 | 95 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →