Termometr medyczny INTEC GA-01
INTEC GA-01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INTEC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INTEC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INTEC GA-01
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termometr bezrtęciowy Intec Ga-01 | 19 zł |
Termometr Intec GA-01 | 26 zł |
Termometr bezrtęciowy INTEC GA-01 | 21 zł |
Termometr bezrtęciowy Intec GA-01 | 29 zł |
Termometr bezrtęciowy GA-01 z przystawką do strząsania słupka cieczy | 14 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →