Termometr medyczny Oromed Oro Flexi
Zdjęcia 6 |
Oromed Oro Flexi |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oromed 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oromed.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Oromed Oro Flexi
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termometr Oromed Oro-Flexi | 16 zł |
Termometr cyfrowy OROMED Flexi, niebieski. | 13 zł |
Termometr Oromed Oro-Flexi | 18 zł |
Termometr elektroniczny z elastyczną końcówką OROMED ORO-Flexi | 10 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →