Termometr medyczny Oromed Oro-T60 Perfect
Oromed Oro-T60 Perfect |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oromed 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oromed.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Oromed Oro-T60 Perfect
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ORO-MED Termometr bezdotykowy ORO-T60PERFECT HPORMTET60PERFE | 123 zł |
ORO-MED Termometr bezdotykowy ORO-T60PERFECT 45095 | 142 zł |
ORO-MED Termometr bezdotykowy ORO-T60PERFECT 45095 | 123 zł |
Termometr Oromed T60 Perfect | 129 zł |
Termometr bezdotykowy OROMED Oro-T60 Perfect | 153 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →