Termometr medyczny Medisana TM-700
Medisana TM-700 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Medisana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Medisana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Medisana TM-700
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
medisana TM 700 cyfrowy termometr kliniczny dla niemowląt dzieci i dorosły | 29 zł |
Medisana TM 700 Termometr elektroniczny z giętką końcowką | 48 zł |
Termometr elektryczny Tm 700 - Medisana | 15 zł |
Termometr elektroniczny MEDISANA TM 700 | 26 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →