Monitor Iiyama ProLite XUB2793HS-B6 27 "
Zdjęcia 11 |
Iiyama ProLite XUB2793HS-B6 27 "
23.8 "27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2793HS-B6 27 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama XUB2793HS-B6-27 IPS 1920x1080/100Hz 1H1DP | 713 zł |
Monitor iiyama ProLite XUB2793HS-B6 | 713 zł |
IIYAMA XUB2793HS-B6 27inch ETE IPS FHD 100Hz 250cd/m2 1ms Speakers HDMI DP | 710 zł |
Monitor iiyama ProLite XUB2793HS-B6 27" IPS LED 100Hz 1ms /HDMI, DisplayPo | 679 zł |
XUB2793HS-B6 27IN FHD/27IN ETE IPS 1920X1080 100HZ 250 | 768 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Iiyama ProLite XUB2793HS-B6
Ceny na Iiyama ProLite XUB2793HS-B6 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2493HS-B6 23.8 " | od 549 zł | 7 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2793HS-B6 27 " | od 633 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →