Pompa cyrkulacyjna IBO OHI 25-80/180 8 m 1 1/2" 180 mm
IBO OHI 25-80/180 8 m
1 1/2"
180 mm
Przeznaczenie:do systemów grzewczych
Wydajność:5280 l/h
Wysokość podnoszenia:8 m
Pobór mocy:182 W
Liczba stopni prędkości:3 szt
Rodzaj przyłącza:gwintowane
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne OHI 25-80/180
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IBO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IBO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IBO OHI 25-80/180 8 m 1 1/2" 180 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pompa obiegowa cyrkulacyjna IBO OHI PRO 25-80/180 5903137510860 | 499 zł |
Pompa cyrkulacyjna obiegowa do pieca C.O. OHI 25-80/180 PRO IBO | 314 zł |
Pompa obiegowa 25-80/180 DO C.O. nowy model 24M-CY 5903111344207 | 398 zł |
Modyfikacje IBO OHI 25-80/180
Ceny na IBO OHI 25-80/180 |
---|---|---|---|---|
IBO OHI 25-40/180 4.5 m 1 1/2" 180 mm | od 119 zł | 8 oferty | ||
IBO OHI 25-60/180 6 m 1 1/2" 180 mm | od 126 zł | 5 oferty | ||
IBO OHI 25-80/180 8 m 1 1/2" 180 mm | od 314 zł | 3 oferty | ||
IBO OHI 32-80/180 8 m 2" 180 mm | od 299 zł | 1 oferta | ||
IBO OHI 40-80/200 8 m DN 40 200 mm | od 527 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →