Pompa cyrkulacyjna IBO OHI 40-80/200 8 m DN 40 200 mm
IBO OHI 40-80/200 8 m
DN 40
200 mm
Przeznaczenie:do systemów grzewczych
Wydajność:9600 l/h
Wysokość podnoszenia:8 m
Pobór mocy:270 W
Liczba stopni prędkości:3 szt
Rodzaj przyłącza:kołnierzowe
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne OHI 40-80/200
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IBO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IBO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje IBO OHI 40-80/200
Ceny na IBO OHI 40-80/200 |
---|---|---|---|---|
IBO OHI 25-40/180 4.5 m 1 1/2" 180 mm | od 119 zł | 8 oferty | ||
IBO OHI 25-60/180 6 m 1 1/2" 180 mm | od 126 zł | 5 oferty | ||
IBO OHI 25-80/180 8 m 1 1/2" 180 mm | od 314 zł | 3 oferty | ||
IBO OHI 32-80/180 8 m 2" 180 mm | od 299 zł | 1 oferta | ||
IBO OHI 40-80/200 8 m DN 40 200 mm | od 527 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →