Fotel komputerowy Huzaro Ranger 6.0 Mesh
Zdjęcia 23 |
Huzaro Ranger 6.0 Mesh |
|
Stylowy i wygodny fotel komputerowy (do gier) z wysokim oparciem z rozwiniętym podparciem bocznym, funkcją odchylania, możliwością ustawienia pod zadanym kątem (od 90 do 180°) oraz wysokiej jakości podnośnikiem gazowym o skoku 80 mm. Wykończona odporną na zużycie tkaniną, łatwą do czyszczenia z wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Na uwagę zasługują również regulowane podłokietniki 1D z miękkimi nakładkami (regulacja wysokości).
W 2021 roku pozycjonowany jako niedrogi produkt ze średniej półki cenowej, skierowany do szerokiego grona użytkowników dbających o budżet. Przeznaczony dla programistów, testerów, administratorów systemów, projektantów stron internetowych, redaktorów treści wideo/audio, copywriterów, wizualizatorów 3D i innych specjalistów, którzy zmuszeni są spędzać dużo czasu przy komputerze stacjonarnym.
Ponadto fotel komputerowy Huzaro Ranger 6.0 Mesh jest idealny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Wymiary głównych elementów konstrukcyjnych tego modelu przystosowane są do użytkownika o średnim wzroście (od 160 do 185 cm), a trwała metalowa podstawa i wysokiej jakości podnośnik gazowy przystosowane są do imponującej wagi (aż do 130 kg). Dla wygodnego dopasowania wysokość siedziska można precyzyjnie regulować w zakresie od 39 do 47 cm Anatomicznie ukształtowane oparcie wspiera dolną część pleców i obręcz barkową, znacznie odciążając kręgosłup i zmniejszając napięcie w szyi. Dla większego komfortu krzesło jest wyposażone w poduszkę lędźwiową i zagłówek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huzaro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huzaro.
Kup Huzaro Ranger 6.0 Mesh
Wszystkie ceny 27 →Huzaro Ranger 6.0 Red Mesh KG-F-HZRO-021 | 507 zł |
Huzaro Ranger 6.0 Mesh Dla dzieci do 130kg Skóra ECO Tkanina Szary | 395 zł |
Huzaro Fotel gamingowy dla chłopca, dziewczynki, Ranger 6.0, szary | 829 zł |
Fotel Huzaro Ranger 6.0 zielony | 403 zł |
Fotel Gamingowy dla dziecka Huzaro Ranger 6.0 Pixel Mesh | 589 zł |