Fotel komputerowy Huzaro Force 4.7 RGB Mesh
Zdjęcia 12 |
Huzaro Force 4.7 RGB Mesh |
|
Efektowny, ergonomiczny i niezawodny fotel komputerowy (do gier) z wysokim oparciem, funkcją odchylania (od 90 do 140°), wysokiej jakości podnośnikiem gazowym i podświetleniem LED RGB. Model ten wyposażony jest także w wysuwany podnóżek oraz nieregulowane podłokietniki z miękkimi nakładkami. Producent pozycjonuje go jako produkt ze średniej półki cenowej na rok 2022. Zaprojektowany dla graczy.
Może być również dobrą opcją dla programistów, testerów, projektantów, redaktorów treści wideo/audio, copywriterów, projektantów UI/UX i innych specjalistów IT, którzy muszą spędzać dużo czasu przy komputerze stacjonarnym. Wymiary kluczowych elementów konstrukcyjnych fotela komputerowego Huzaro Force 4.7 Mesh są zoptymalizowane dla użytkownika o średnim wzroście (od 160 do 190 cm), a trwała podstawa i niezawodny podnośnik gazowy zostały zaprojektowane pod imponującą wagę aż 140 kg . Aby zapewnić wygodne dopasowanie, wysokość siedziska można regulować. Anatomicznie ukształtowane wysokie oparcie wspiera dolną część pleców i obręczy barkowej, znacznie odciążając kręgosłup i redukując napięcie w szyi. Dla większego komfortu krzesło jest wyposażone w poduszkę lędźwiową i poduszkę zagłówka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huzaro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huzaro.
Kup Huzaro Force 4.7 RGB Mesh
Wszystkie ceny 12 →Huzaro Force 4.7 RGB Mesh KG-F-HZRO-089 | 666 zł |
Huzaro Fotel gamingowy, podnóżek, LED, Force 4.7, czarny | 1 099 zł |
FOTEL GAMINGOWY Obrotowy KUBEŁKOWY GRACZA PODNÓŻEK PODUSZKI RGB LED + PIL | 527 zł |
Fotel Huzaro Force 4.7 RGB | 579 zł |
Fotel gamingowy Huzaro Force 4.7 Rgb Mesh | 527 zł |