Fotel komputerowy Huzaro Combat 8.0
Zdjęcia 13 |
Huzaro Combat 8.0 |
|
Ergonomiczny fotel komputerowy (do gier) z mechanizmem bujania oparcia, wykończeniem z siatki z elastomeru o wysokiej wytrzymałości i niezawodną konstrukcją ramy wewnętrznej, przeznaczony dla użytkowników o wzroście do 190 cm i wadze do 150 kg. Pozycjonowany jako produkt w kategorii średniej ceny w roku 2022. Skierowany do użytkowników, którzy chcą otrzymać wygodny i praktyczny fotel do wygodnej pracy na komputerze lub długich sesji grania.
Odpowiedni dla graczy i szerokiego grona specjalistów IT (na przykład administratorów systemów, programistów, testerów, projektantów gier, twórców stron internetowych, redaktorów treści audio/wideo, redaktorów i innych specjalistów, którzy muszą spędzać dużo czasu przed monitorem ). Najważniejszym elementem projektu krzesła komputerowego Huzaro Combat 8.0 jest siatkowe wykończenie oparcia i siedziska.
Do ważnych zalet należy również obecność specjalnego wbudowanego elementu podparcia lędźwiowego. Trwała siatka polimerowa wytrzymuje imponujące obciążenia, wykazując się dobrą elastycznością i doskonałą wentylacją. Krzesło wyposażone jest w regulowane oparcie ze zmiennym kątem nachylenia (do 120°), regulowany zagłówek, konfigurowalne podłokietniki 3D oraz niezawodny podnośnik gazowy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huzaro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huzaro.
Kup Huzaro Combat 8.0
Wszystkie ceny 11 →Huzaro Combat 8.0 White KG-F-HZRO-071 | 739 zł |
Huzaro Fotel dla gracza, do biura, Combat 8.0, czarny | 1 196 zł |
Huzaro Combat 8.0 Gamingowy do 150kg Skóra ECO Tkanina Biały | 736 zł |
Fotel Gamingowy Huzaro Combat 8.0 Carbon Black | 839 zł |
Huzaro Combat 8.0 Gamingowy do 150kg Skóra ECO Tkanina Biały | 949 zł |