Комп'ютерне крісло Huzaro Force 4.7 Mesh
Фото 30 |
Huzaro Force 4.7 Mesh |
|
Стильне та ергономічне комп'ютерне (геймерське) крісло з високою спинкою, функцією нахилу та можливістю фіксації під заданим кутом (від 90 до 140°) та якісним газліфтом. Крім цього, слід зазначити наявність висувної підставки для ніг та нерегульовані підлокітники з м'якими накладками. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2022 року. Призначений для програмістів, тестувальників, дизайнерів, монтажерів відео/аудіоконтенту, копірайтерів, SMM-менеджерів та інших фахівців, які змушені багато часу проводити за стаціонарним персональним комп'ютером.
Звичайно ж, підійде початківцям та досвідченим геймерам. Розміри основних конструктивних елементів комп'ютерного крісла Huzaro Force 4.7 Mesh оптимізовані для користувача середнього зросту (від 160 до 190 см), а міцна пластикова основа та посилений газліфт розраховані на вагу до 140 кг. Для зручної посадки висоту положення сидіння можна точно відрегулювати в діапазоні від 43 до 53 см.
Висока спинка оптимізованої анатомічної форми підтримує поперек та плечовий пояс, суттєво розвантажуючи хребет та знижуючи напругу у шиї. Для додаткового комфорту це крісло укомплектовано поперековою подушкою та подушкою-підголовником. Оброблено зносостійкою тканиною, що легко очищається від усіх видів забруднень. Прогумовані ролики забезпечує свободу пересування та крісло м'яко переміщається, не залишаючи слідів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huzaro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huzaro.
Купити Huzaro Force 4.7 Mesh
Усі ціни 53 →Huzaro Force 4.7 White Mesh KG-F-HZRO-110 | 524 zł |
Fotel HUZARO Force 4.7 Mesh Biały | 435 zł |
Huzaro Force 4.7 White Mesh Gamingowy do 140kg Tkanina biało-Szary | 449 zł |
Huzaro Fotel gamingowy z podnóżkiem, materiałowy, Force 4.7, czarny, moro | 755 zł |