Комп'ютерне крісло Huzaro Force 2.5
Фото 11 |
Huzaro Force 2.5 |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huzaro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huzaro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huzaro Force 2.5
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fotel HUZARO Force 2.5 Czarno-szary HZ-FORCE 2.5 GREY | 350 zł |
Fotel Huzaro Force 2.5 czerwony | 328 zł |
Fotel Gamingowy Huzaro Force 2.5 Red | 328 zł |
Fotel HUZARO Force 2.5 Czarno-niebieski HZ-FORCE 2.5 BLUE | 400 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →