Комп'ютерне крісло Diablo X-Custom
Фото 20 |
Diablo X-Custom |
|
Можна розфарбувати спеціально відведені місця крісла маркерами, що йдуть у комплекті (8 кольорів).
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Diablo X-Custom
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fotel DIABLO CHAIRS X-Custom Czarny | 900 zł |
Fotel DIABLO CHAIRS X-Custom Czarny 1591 | 900 zł |
Diablo Chairs X-Custom Normal Size Gamingowy do 130kg Skóra ECO Czarny | 779 zł |
Fotel Diablo Chairs X-Custom Normal Size: czarny | 1 389 zł |
Diablo Fotel Diablo Chairs X-Custom Normal Size Czarny | 897 zł |
Diablo Chairs X-Custom Normal Size Gamingowy do 130kg Skóra ECO Czarny | 779 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →