Комп'ютерне крісло Diablo V-Basic
Відео 1Фото 15 |
Diablo V-Basic |
|
Ергономічне та надійне комп'ютерне офісне крісло з сітчастою оббивкою, механізмом нахилу спинки, регульованим підголівником, 3D-підлокітниками, що налаштовуються, підтримкою попереку, міцною металевою хрестовиною та якісним газліфтом. На відміну від офісних стільців, призначених для тих, хто постійно встає від комп'ютера і сідає до нього, це крісло розраховане на людей, які багато часу проводять перед монітором, не встаючи.
Насамперед призначено для офісних працівників. Також підійде програмістам, тестувальникам, верстальникам, монтажникам аудіо/відеоконтента, копірайтерам та редакторам, бізнес-аналітикам, фахівцям з інформаційної безпеки та іншим IT-професіоналам. Оптимізована ергономічна конструкція також може бути цікавою геймерами. Завдяки використанню сітчастої оббивки комп'ютерне офісне крісло Diablo V-Basic забезпечує хорошу вентиляцію всіх ділянок тіла, що контактують з ним, що безумовно додає комфорту в спеку. Конструкція сидіння та спинки з підтримкою попереку сприяє правильній посадці та мінімізує відчуття втоми в спині. Сітчастий підголівник регулюється двох площинах, тобто. можна налаштувати висоту та кут нахилу для ефективної підтримки голови та шиї. Прогумова поверхня пластикових коліс не залишає слідів на паркеті чи ламінаті.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diablo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diablo.
Купити Diablo V-Basic
Усі ціни 56 →Diablo V-Basic Fotel Ergonomiczy Krzesło Biurowe Obrotowy Regulowane Siedz | 1 397 zł |
Fotel DIABLO CHAIRS V-Basic Czarno-zielony | 1 680 zł |
Diablo V-Basic Czarno-zielony AP-FOG-DBL-022 | 1 299 zł |
Fotel DIABLO CHAIRS V-Basic Czarny | 1 099 zł |
Diablo Fotel biurowy z regulacjami Diablo V-Basic biało-szary | 1 297 zł |