Fotel komputerowy Huzaro Force 2.5 RGB Mesh
Zdjęcia 8 |
Huzaro Force 2.5 RGB Mesh |
|
Przegląd mechanizmów do bujania w krzesłach komputerowych: zalety i wady każdego typuJakie są mechanizmy do bujania w krzesłach komputerowych i biurowych
Jak wybrać fotel komputerowyCo wziąć pod uwagę przy wyborze wygodnego fotela komputerowego ze względu na wzrost i pozostałe czynniki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huzaro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huzaro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Huzaro Force 2.5 RGB Mesh
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FOTEL GAMINGOWY GRACZA HUZARO BIUROWY KRZESŁO RGB LED + PILOT HUZARO PL | 363 zł |
Huzaro Fotel gamingowy z oświetleniem LED, Force 2.5, czarny | 692 zł |
Huzaro Force 2.5 Mesh RGB Gamingowy do 130kg Tkanina Czarny | 369 zł |
Fotel Gamingowy Huzaro Force 2.5 RGB Carbon Mesh | 369 zł |
Huzaro Force 2.5 Mesh RGB Gamingowy do 130kg Tkanina Czarny | 399 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →