SSD HP P40 P40503-B21 960 GB DWPD 3.4
HP P40503-B21 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP P40 P40503-B21 960 GB DWPD 3.4
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP HPE P40503-B21 - SSD SATA 960 GB SFF Enterprise Gen10 Plus i V2 Multico | 2 760 zł |
Dysk serwerowy HP 960GB 2.5'' SATA III (6 Gb/s) (P40503-B21) | 1 935 zł |
HPE 960GB SATA 6G Mixed Use SFF (2.5in) Basic Carrier Multi P40503-B21 | 1 919 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! hewlett packard enterprise Dysk 960GB SATA MU SFF BC M | 2 006 zł |
Hpe P40503-b21 Sff 960gb Hard Disk Drive Hot Swap Posrebrzany 6384584 | 2 524 zł |
Hpe P40503-b21 960gb Ssd Posrebrzany | 2 103 zł |
Modyfikacje HP P40 P40503-B21
Ceny na HP P40 P40503-B21 |
---|---|---|---|---|
HP P40 P40497-B21 480 GB DWPD 0.5 | od 794 zł | 8 oferty | ||
HP P40 P40502-B21 480 GB DWPD 3.5 | od 966 zł | 7 oferty | ||
HP P40 P40498-B21 960 GB | od 1 117 zł | 6 oferty | ||
HP P40 P40503-B21 960 GB DWPD 3.4 | od 1 919 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →