Dysk twardy HP Midline SATA 793667-B21 6 TB 793667-B21
1 053 zł Kup! DARMOWA DOSTAWA ! - ! HP 6TB 6G SATA 7.2K 3.5in 512e SC HDD [793667-B21] -www.net-s.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
HP Midline SATA 793667-B21 6 TB 793667-B21 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje HP Midline SATA 793667-B21
Ceny na HP Midline SATA 793667-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Midline SATA 658071-B21 500 GB 658071-B21 | od 1 273 zł | 1 oferta | ||
HP Midline SATA 507772-B21 1 TB | od 929 zł | 1 oferta | ||
HP Midline SATA 659337-B21 1 TB | od 624 zł | 1 oferta | ||
HP Midline SATA 657750-B21 1 TB 657750-B21 | od 810 zł | 3 oferty | ||
HP Midline SATA 861686-B21 1 TB 861686-B21 | od 643 zł | 9 oferty | ||
HP Midline SATA 861691-B21 1 TB 861691-B21 | od 666 zł | 5 oferty | ||
HP Midline SATA 507632-B21 2 TB 507632-B21 | od 956 zł | 2 oferty | ||
HP Midline SATA 658079-B21 2 TB 658079-B21 | od 988 zł | 4 oferty | ||
HP Midline SATA 659339-B21 2 TB 659339-B21 | od 914 zł | 1 oferta | ||
HP Midline SATA 861681-B21 2 TB 861681-B21 | od 853 zł | 7 oferty | ||
HP Midline SATA 872489-B21 2 TB 872489-B21 | od 888 zł | 2 oferty | ||
HP Midline SATA 693687-B21 4 TB HPE Proliant | od 1 377 zł | 1 oferta | ||
HP Midline SATA 793667-B21 6 TB 793667-B21 | od 1 053 zł | 1 oferta | ||
HP Midline SATA 861750-B21 6 TB 861750-B21 | od 993 zł | 3 oferty | ||
HP Midline SATA 793695-B21 8 TB | od 2 333 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →