Жорсткий диск HP Midline SATA 861750-B21 6 ТБ 861750-B21
HP 861750-B21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Midline SATA 861750-B21 6 ТБ 861750-B21
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HPE 6TB 6G 7.2k rpm HPL SATA LFF (3.5in) Smart Carrier MDL 861750-B21 | 993 zł |
861750-B21 - HPE 6TB SATA 7.2K LFF SC 512e DS HDD | 1 001 zł |
HPE 6TB 6G 7.2k rpm HPL SATA LFF (3.5in) Smart Carrier MDL 861750-B21 | 993 zł |
Відеоогляди
Модификації HP Midline SATA 861750-B21
Ціни на HP Midline SATA 861750-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Midline SATA 658071-B21 500 ГБ 658071-B21 | від 1 273 zł | 1 пропозиція | ||
HP Midline SATA 507772-B21 1 ТБ | від 929 zł | 1 пропозиція | ||
HP Midline SATA 659337-B21 1 ТБ | від 624 zł | 1 пропозиція | ||
HP Midline SATA 657750-B21 1 ТБ 657750-B21 | від 810 zł | 3 пропозиції | ||
HP Midline SATA 861686-B21 1 ТБ 861686-B21 | від 643 zł | 9 пропозицій | ||
HP Midline SATA 861691-B21 1 ТБ 861691-B21 | від 666 zł | 5 пропозицій | ||
HP Midline SATA 507632-B21 2 ТБ 507632-B21 | від 956 zł | 2 пропозиції | ||
HP Midline SATA 658079-B21 2 ТБ 658079-B21 | від 988 zł | 4 пропозиції | ||
HP Midline SATA 659339-B21 2 ТБ 659339-B21 | від 914 zł | 1 пропозиція | ||
HP Midline SATA 861681-B21 2 ТБ 861681-B21 | від 853 zł | 7 пропозицій | ||
HP Midline SATA 872489-B21 2 ТБ 872489-B21 | від 888 zł | 2 пропозиції | ||
HP Midline SATA 693687-B21 4 ТБ HPE Proliant | від 1 377 zł | 1 пропозиція | ||
HP Midline SATA 793667-B21 6 ТБ 793667-B21 | від 1 053 zł | 1 пропозиція | ||
HP Midline SATA 861750-B21 6 ТБ 861750-B21 | від 993 zł | 3 пропозиції | ||
HP Midline SATA 793695-B21 8 ТБ | від 2 333 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →