Filtr fotograficzny Hoya UX CIR-PL 62 mm
Zdjęcia 3 |
Hoya UX CIR-PL 62mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hoya 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hoya.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hoya UX CIR-PL 62 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hoya Circular UX Pol filtr 62 mm filtr polaryzacyjny do zwiększenia koloru | 185 zł |
FILTR HOYA POLARYZACYJNY PL-CIR UX 62 mm | 198 zł |
Filtr Hoya UX CIR-PL (PHL) 62mm | 89 zł |
Modyfikacje Hoya UX CIR-PL
Ceny na Hoya UX CIR-PL |
---|---|---|---|---|
Hoya UX CIR-PL 37 mm | od 67 zł | 4 oferty | ||
Hoya UX CIR-PL 40.5 mm | od 50 zł | 3 oferty | ||
Hoya UX CIR-PL 43 mm | od 130 zł | 1 oferta | ||
Hoya UX CIR-PL 46 mm | od 94 zł | 2 oferty | ||
Hoya UX CIR-PL 52 mm | od 65 zł | 1 oferta | ||
Hoya UX CIR-PL 55 mm | od 68 zł | 2 oferty | ||
Hoya UX CIR-PL 58 mm | od 70 zł | 1 oferta | ||
Hoya UX CIR-PL 62 mm | od 89 zł | 4 oferty | ||
Hoya UX CIR-PL 77 mm | od 125 zł | 1 oferta | ||
Hoya UX CIR-PL 82 mm | od 179 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →