Filtr fotograficzny Hoya HMC ND x2 58 mm
Hoya HMC ND x2 58mm 58 mm72 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hoya 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hoya.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hoya HMC ND x2 58 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hoya PRO ND2 58 MM AF-A-HOY-661 | 120 zł |
Filtr HOYA, 58 mm, Pro, ND 2 | 120 zł |
Filtr szary Hoya PRO ND2 58mm | 90 zł |
Modyfikacje Hoya HMC ND x2
Ceny na Hoya HMC ND x2 |
---|---|---|---|---|
Hoya HMC ND x2 58 mm | od 90 zł | 4 oferty | ||
Hoya HMC ND x2 72 mm | od 168 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →