Filtr fotograficzny Hoya Pro ND 1000 49 mm
99 zł Kup! Filtr szary Hoya ND1000 PRO EX, 49mm - Promocja hoya -25 (cena zawiera rabFoto - PlusDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Hoya Pro ND 1000 49mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hoya 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hoya.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Hoya Pro ND 1000
Ceny na Hoya Pro ND 1000 |
---|---|---|---|---|
Hoya Pro ND 1000 49 mm | od 99 zł | 1 oferta | ||
Hoya Pro ND 1000 52 mm | od 105 zł | 3 oferty | ||
Hoya Pro ND 1000 62 mm | od 184 zł | 1 oferta | ||
Hoya Pro ND 1000 72 mm | od 225 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →