Світлофільтр Hoya Pro ND 1000 67 мм
Hoya Pro ND 1000 67mm |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Hoya Pro ND 1000
Ціни на Hoya Pro ND 1000 |
---|---|---|---|---|
Hoya Pro ND 1000 49 мм | від 99 zł | 1 пропозиція | ||
Hoya Pro ND 1000 52 мм | від 105 zł | 3 пропозиції | ||
Hoya Pro ND 1000 62 мм | від 184 zł | 1 пропозиція | ||
Hoya Pro ND 1000 72 мм | від 225 zł | 2 пропозиції |