Filtr fotograficzny Hoya HMC ND x8 67 mm
Hoya HMC ND x8 67mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hoya 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hoya.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hoya HMC ND x8 67 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hoya ND8 HMC IN SQ,CASE 67 MM AF-A-HOY-613 | 100 zł |
Filtr Hoya Szary ND 8 HMC 67mm (Y5ND8067) | 99 zł |
Filtr HOYA, 67 mm, HMC, ND 8 | 113 zł |
HOYA SZARY NDX8 HMC 67 mm | 99 zł |
Modyfikacje Hoya HMC ND x8
Ceny na Hoya HMC ND x8 |
---|---|---|---|---|
Hoya HMC ND x8 55 mm | od 57 zł | 4 oferty | ||
Hoya HMC ND x8 58 mm | od 152 zł | 1 oferta | ||
Hoya HMC ND x8 62 mm | od 93 zł | 5 oferty | ||
Hoya HMC ND x8 67 mm | od 99 zł | 5 oferty | ||
Hoya HMC ND x8 72 mm | od 130 zł | 4 oferty |
Polecamy