Filtr fotograficzny Hoya HMC ND x8 72 mm
Hoya HMC ND x8 72mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hoya 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hoya.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hoya HMC ND x8 72 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hoya HMC Serie NDX8 (72 mm) - Graufilter | 194 zł |
Hoya ND8 HMC IN SQ,CASE 72 MM AF-A-HOY-614 | 130 zł |
Filtr HOYA, 72 mm, HMC, ND 8 | 138 zł |
Modyfikacje Hoya HMC ND x8
Ceny na Hoya HMC ND x8 |
---|---|---|---|---|
Hoya HMC ND x8 55 mm | od 57 zł | 4 oferty | ||
Hoya HMC ND x8 58 mm | od 78 zł | 1 oferta | ||
Hoya HMC ND x8 62 mm | od 93 zł | 5 oferty | ||
Hoya HMC ND x8 67 mm | od 99 zł | 5 oferty | ||
Hoya HMC ND x8 72 mm | od 130 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →