Світлофільтр Hoya HMC ND x8 49 мм
Hoya HMC ND x8 49mm |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hoya HMC ND x8
Ціни на Hoya HMC ND x8 |
---|---|---|---|---|
Hoya HMC ND x8 55 мм | від 57 zł | 4 пропозиції | ||
Hoya HMC ND x8 58 мм | від 78 zł | 1 пропозиція | ||
Hoya HMC ND x8 62 мм | від 93 zł | 5 пропозицій | ||
Hoya HMC ND x8 67 мм | від 99 zł | 5 пропозицій | ||
Hoya HMC ND x8 72 мм | від 130 zł | 4 пропозиції |