Filtr fotograficzny Hoya HRT CIR-PL UV 52 mm
Hoya HRT CIR-PL UV 52mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hoya 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hoya.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Hoya HRT CIR-PL UV
Ceny na Hoya HRT CIR-PL UV |
---|---|---|---|---|
Hoya HRT CIR-PL UV 37 mm | od 89 zł | 2 oferty | ||
Hoya HRT CIR-PL UV 46 mm | od 89 zł | 2 oferty | ||
Hoya HRT CIR-PL UV 55 mm | od 118 zł | 2 oferty |
Polecamy