Lodówka Hitachi R-MX700GVRU0 GBK czarny
Zdjęcia 5 |
Hitachi R-MX700GVRU0 GBK czarny |
|
Dział próżniowy.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hitachi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hitachi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hitachi R-MX700GVRU0 GBK czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka HITACHI R-MX700GVRU0 (GBK) | 15 279 zł |
Lodówka HITACHI R-MX700GVRU0 (GBK) czarne szkło (wys.179,5cm) (H-454987313 | 15 299 zł |
Chłodziarko-zamrażarka R-MX700GVRU0 (GBK) tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapy | 16 069 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →