Materac Hilding Anders Zorba 140x200
Wideo 1Zdjęcia 5 | od 1 369 do 1 479 zł Porównaj ceny 8 →Rodzaj:sprężynowy (niezależny) Twardość:średnio (H3) / bardzo (H5) twardy, dwustronny Wysokość:21 cm |
Modyfikacje Hilding Anders Zorba 6
Dane techniczne
Hilding Anders Zorba 140x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Zorba 140x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hilding Materac Sprężynowy Zorba Silver 140X200 | 1 479 zł |
Materac ZORBA HILDING kieszeniowy : Rozmiar - 140x200, Pokrowce Hilding - | 1 479 zł |
Hilding Materac Fandango Hilding 140/200 cm | 1 369 zł |
HILDING ZORBA - materac kieszeniowy, sprężynowy, Rozmiar - 140x200, Pokrow | 1 479 zł |
Sprężynowy Family Zorba Hilding 140 x 200 | 1 479 zł |
Hilding Materac Zorba Hilding 140/200 cm Silver | 1 478 zł |
Materac Hilding ZORBA : Rozmiar - 140x200 | U NAS KUPISZ NAJTANIEJ! | 1 479 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy