Materac Hilding Anders Zorba 180x200
Wideo 1Zdjęcia 5 | od 1 799 zł Porównaj ceny 4 →Rodzaj:sprężynowy (niezależny) Twardość:średnio (H3) / bardzo (H5) twardy, dwustronny Wysokość:21 cm |
Modyfikacje Hilding Anders Zorba 6
Dane techniczne
Hilding Anders Zorba 180x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Zorba 180x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HILDING ZORBA - materac kieszeniowy, sprężynowy, Rozmiar - 180x200, Pokrow | 1 799 zł |
Materac ZORBA HILDING kieszeniowy, Rozmiar: 180x200, Pokrowiec Hilding: Si | 1 799 zł |
Sprężynowy Family Zorba Hilding 180 x 200 | 1 799 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy