Materac Hilding Anders Foxtrot 90x200
Zdjęcia 5 | od 1 459 do 2 269 zł Porównaj ceny 21 →Rodzaj:bezsprężynowy Twardość:bardzo twardy (H5) Wysokość:19 cm |
Modyfikacje Hilding Anders Foxtrot 7
Dane techniczne
Hilding Anders Foxtrot 90x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Foxtrot 90x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HILDING FOXTROT – materac wysokoelastyczny, piankowy, Rozmiar - 90x200, Tw | 1 459 zł |
Materac FOXTROT HILDING piankowy, Rozmiar: 90x200, Pokrowiec Hilding: Ital | 1 459 zł |
Materac FOXTROT HILDING piankowy, Rozmiar: 90x200, Pokrowiec Hilding: Hybr | 1 459 zł |
Piankowy Foxtrot Hilding 90 x 200 | 1 459 zł |
więcej ofert 16 → |
Zamknij
Polecamy