Materac Hilding Anders Rock & Roll 100x200
Zdjęcia 7 | od 1 448 do 2 279 zł Porównaj ceny 12 →Rodzaj:bezsprężynowy Twardość:średnio (H3) / bardzo (H5) twardy, dwustronny Wysokość:21 cm |
Modyfikacje Hilding Anders Rock & Roll 7
Dane techniczne
Hilding Anders Rock & Roll 100x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Rock & Roll 100x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HILDING ROCK AND ROLL - materac wysokoelastyczny, piankowy, Rozmiar - 100x | 1 659 zł |
HILDING ROCK AND ROLL - materac piankowy, Rozmiar - 100x200, Twardość - śr | 1 659 zł |
Materac ROCK&ROLL HILDING piankowy, Rozmiar: 100x200, Pokrowiec Hildin | 1 659 zł |
Piankowy Rock&Roll Hilding 100 x 200 | 1 659 zł |
Materac ROCK & ROLL - HILDING, Pokrowiec - Tencel, Rozmiar - 80x190 cm (ni | 1 448 zł |
więcej ofert 7 → |
Zamknij
Polecamy