Materac Hilding Anders Rock & Roll 120x200
Zdjęcia 7 | od 1 268 do 1 899 zł Porównaj ceny 9 →Rodzaj:bezsprężynowy Twardość:średnio (H3) / bardzo (H5) twardy, dwustronny Wysokość:21 cm |
Modyfikacje Hilding Anders Rock & Roll 7
Dane techniczne
Hilding Anders Rock & Roll 120x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Rock & Roll 120x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hilding Materac Piankowy Rock&Roll Italiano 120X200 | 1 899 zł |
Materac ROCK&ROLL HILDING piankowy : Rozmiar - 120x200, Pokrowce Hilding - | 1 899 zł |
Hilding Materac Rock Roll Hilding 120/200 cm Italiano | 1 899 zł |
HILDING ROCK AND ROLL - materac wysokoelastyczny, piankowy, Rozmiar - 120x | 1 899 zł |
HILDING ROCK AND ROLL - materac piankowy, Rozmiar - 120x200, Twardość - śr | 1 268 zł |
Materac ROCK&ROLL HILDING piankowy, Rozmiar: 120x200, Pokrowiec Hildin | 1 899 zł |
Piankowy Rock&Roll Hilding 120 x 200 | 1 899 zł |
Materac Hilding ROCK & ROLL : Rozmiar - 120x200, Pokrowiec - Italiano | U | 1 899 zł |
Materac ROCK & ROLL - HILDING, Pokrowiec - Tencel, Rozmiar - 120x200 cm - | 1 899 zł |
Zamknij
Polecamy