Матрац Hilding Anders Rock & Roll 80x200
Фото 7 | від 920 до 1 379 zł Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Висота:21 см |
Модифікації Hilding Anders Rock & Roll 7
Характеристики
Hilding Anders Rock & Roll 80x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hilding Anders 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hilding Anders.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Hilding Anders Rock & Roll 80x200
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HILDING ROCK AND ROLL - materac wysokoelastyczny, piankowy, Rozmiar - 80x2 | 1 379 zł |
HILDING ROCK AND ROLL - materac piankowy, Rozmiar - 80x200, Twardość - śre | 920 zł |
Materac ROCK&ROLL HILDING piankowy, Rozmiar: 80x200, Pokrowiec Hilding | 1 379 zł |
Piankowy Rock&Roll Hilding 80 x 200 | 1 379 zł |
Piankowy Rock&Roll Hilding 80 x 200 | 1 279 zł |
Закрити
Рекомендуємо