Матрац Hilding Anders Rock & Roll 100x200
Фото 7 | від 1 659 до 2 279 zł Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Висота:21 см |
Модифікації Hilding Anders Rock & Roll 7
Характеристики
Hilding Anders Rock & Roll 100x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hilding Anders 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hilding Anders.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Hilding Anders Rock & Roll 100x200
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HILDING ROCK AND ROLL - materac wysokoelastyczny, piankowy, Rozmiar - 100x | 1 659 zł |
HILDING ROCK AND ROLL - materac piankowy, Rozmiar - 100x200, Twardość - śr | 1 659 zł |
Materac ROCK&ROLL HILDING piankowy, Rozmiar: 100x200, Pokrowiec Hildin | 1 659 zł |
Piankowy Rock&Roll Hilding 100 x 200 | 1 659 zł |
Materac ROCK & ROLL - HILDING, Pokrowiec - Tencel, Rozmiar - 120x220 cm (n | 2 279 zł |
Materac ROCK & ROLL - HILDING, Pokrowiec - Italiano, Rozmiar - 120x220 cm | 2 279 zł |
Закрити
Рекомендуємо