Materac Hilding Anders Rock & Roll 160x200
Zdjęcia 7 | od 1 541 do 2 309 zł Porównaj ceny 6 →Rodzaj:bezsprężynowy Twardość:średnio (H3) / bardzo (H5) twardy, dwustronny Wysokość:21 cm |
Modyfikacje Hilding Anders Rock & Roll 6
Dane techniczne
Hilding Anders Rock & Roll 160x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Rock & Roll 160x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HILDING ROCK AND ROLL - materac wysokoelastyczny, piankowy, Rozmiar - 160x | 2 309 zł |
HILDING ROCK AND ROLL - materac piankowy, Rozmiar - 160x200, Twardość - śr | 1 541 zł |
Materac ROCK&ROLL HILDING piankowy, Rozmiar: 160x200, Pokrowiec Hildin | 2 309 zł |
Piankowy Rock&Roll Hilding 160 x 200 | 2 309 zł |
Materac Rock&Roll Tencel 160x200 HILDING | 2 309 zł |
Materac ROCK & ROLL - HILDING, Pokrowiec - Italiano, Rozmiar - 160x200 cm | 2 309 zł |
Zamknij
Polecamy