Materac Hilding Anders Foxtrot 140x200
Zdjęcia 5 |
Modyfikacje Hilding Anders Foxtrot 6
Dane techniczne
Hilding Anders Foxtrot 140x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Foxtrot 140x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HILDING FOXTROT – materac wysokoelastyczny, piankowy, Rozmiar - 140x200, T | 2 269 zł |
Materac FOXTROT HILDING piankowy, Rozmiar: 140x200, Pokrowiec Hilding: Ita | 2 269 zł |
Materac FOXTROT HILDING piankowy, Rozmiar: 140x200, Pokrowiec Hilding: Hyb | 2 269 zł |
Piankowy Foxtrot Hilding 140 x 200 | 2 269 zł |
Zamknij
Polecamy