Матрац Hilding Anders Zorba 140x200
Відео 1Фото 5 | від 1 369 до 1 479 zł Порівняти ціни 8 →Тип:пружинний (незалежний) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Висота:21 см |
Модифікації Hilding Anders Zorba 6
Характеристики
Hilding Anders Zorba 140x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hilding Anders 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hilding Anders.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Hilding Anders Zorba 140x200
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hilding Materac Sprężynowy Zorba Silver 140X200 | 1 479 zł |
Materac ZORBA HILDING kieszeniowy : Rozmiar - 140x200, Pokrowce Hilding - | 1 479 zł |
Hilding Materac Fandango Hilding 140/200 cm | 1 369 zł |
HILDING ZORBA - materac kieszeniowy, sprężynowy, Rozmiar - 140x200, Pokrow | 1 479 zł |
Sprężynowy Family Zorba Hilding 140 x 200 | 1 479 zł |
Hilding Materac Zorba Hilding 140/200 cm Silver | 1 478 zł |
Materac Hilding ZORBA : Rozmiar - 140x200 | U NAS KUPISZ NAJTANIEJ! | 1 479 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо