Матрац Hilding Anders Zorba 80x200
Відео 1Фото 5 | від 799 до 999 zł Порівняти ціни 5 →Тип:пружинний (незалежний) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Висота:21 см |
Модифікації Hilding Anders Zorba 6
Характеристики
Hilding Anders Zorba 80x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hilding Anders 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hilding Anders.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Hilding Anders Zorba 80x200
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HILDING ZORBA - materac kieszeniowy, sprężynowy, Rozmiar - 80x200, Pokrowi | 999 zł |
HILDING ZORBA - materac kieszeniowy, sprężynowy, Rozmiar - 80x200, Pokrowi | 799 zł |
Materac ZORBA HILDING kieszeniowy, Rozmiar: 80x200, Pokrowiec Hilding: Sil | 999 zł |
Sprężynowy Family Zorba Hilding 80 x 200 | 999 zł |
Materac ZORBA - HILDING, Rozmiar - 80x200 cm - NEGOCJUJ CENY | 999 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо