Materac Hilding Anders Tango 160x200
Wideo 1Zdjęcia 6 | od 2 399 zł Porównaj ceny 5 →Rodzaj:sprężynowy (niezależny) Twardość:bardzo twardy (H5) Wysokość:23 cm |
Modyfikacje Hilding Anders Tango 7
Dane techniczne
Hilding Anders Tango 160x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Tango 160x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HILDING TANGO - materac kieszeniowy, sprężynowy, Rozmiar - 160x200, Twardo | 2 399 zł |
Materac TANGO HILDING kieszeniowy, Rozmiar: 160x200, Pokrowiec Hilding: Ve | 2 399 zł |
Materac TANGO HILDING kieszeniowy, Rozmiar: 160x200, Pokrowiec Hilding: Te | 2 399 zł |
Pocket Tango Hilding 160 x 200 | 2 399 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy